Szafa Garażowa

Dostepność:: duża ilość
Przbliżony czas dostawy:: 21 dni
Cena: 6 553,44 zł 6553.44
Cena netto: 5 328,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Kod produktu: XXXP 030253

Opis

Oferowana szafa garażowa to mebel wolnostojący osadzony na stabilnym stelażu. Dzięki temu nie ma potrzeby mocowania jej do podłoża lub ściany, a konstrukcja umożliwia łatwe przesuwanie. Można więc wielokrotnie przestawiać ją w wybrane miejsce, na nowo aranżując warsztat. Prezentowana szafa garażowa metalowa ważny 200 kg i posiada wzmocnienie za pomocą stężeń krzyżowych, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania.

Szafka garażowa - parametry techniczne

Profesjonalne meble powinny mieć określone właściwości decydujące o ich przydatności w docelowym pomieszczeniu. Każdy z nich musi odznaczać się odpowiednią konstrukcją, masą oraz wytrzymałością. Prezentowana szafa garażowa zamykana ma pojemność około 5000 l, więc w środku zmieści się cały zestaw narzędzi niezbędnych w garażu. Każda półka wytrzymuje ciężar do 80 kg, a cała konstrukcja utrzyma obciążenie do 500 kg.

Dostępne w sklepie szafy garażowe są wyposażone w zamek, do którego w komplecie dołączane są 2 klucze. Można zatem dobrze zabezpieczyć ich zawartość przed nieuprawnionym dostępem oraz przed dziećmi.

Powłoka lakieru ma odpowiednią klasyfikację ogniową uwzględniającą reakcję na ogień. Klasa decyduje o tym, czy w razie pożaru pokryta odpowiednim środkiem zabezpieczającym szafa garażowa ulegnie spaleniu, czy będzie odporna na działanie płomieni i temperatury. Wyposażenie garażu nie powinno być wykonane z materiałów, które wpłyną na szybkie rozprzestrzenianie się ognia i duże zadymienie, ponieważ stwarza to dodatkowe zagrożenia dla zdrowia i życia.

Bezpieczeństwo

Oferowana szafa metalowa garażowa jest bezpieczna w użytkowaniu. Bezpieczeństwo gwarantuje stabilna konstrukcja wykonana z kształtownika o profilu 50 x 30 mm gr. 2 mm. Ryzyko przewrócenia się oferowanej szafy garażowej jest minimalne, lecz istnieje też możliwość zakotwiczenia jej do podłogi.

Każdy zestaw jest doręczany odbiorcy w dwóch elementach: szafka garażowa i stelaż dolny są przeznaczone do samodzielnego skręcenia.

Wymiary całego zapakowanego wyrobu z paletą wynoszą 1400 mm x 2400 mm x 940 mm (wys. x szer. x gł.). Sama szafka garażowa waży 145 kg, a stelaż 45 kg.

Meble metalowe

Meble metalowe są cenione przez profesjonalistów przechowujących na co dzień narzędzia pracy. Surowiec, z którego są one wykonane, zapewnia możliwość utrzymania ich w czystości bez nadmiernych obciążeń – wystarczy przetrzeć je odpowiednim środkiem usuwającym kurz i brud, a w razie potrzeby również preparatem odkażającym, aby uzyskać dobry efekt. Wyposażenie warsztatu musi być odporne na uszkodzenia i nie tracić swoich właściwości po uderzeniu ciężkim przedmiotem, zabrudzeniu smarem lub innym wydarzeniu mogącym wpływać na jego stan i wygląd. Podczas pracy nie ma czasu na zastanawianie się, czy zetknięcie szafy garażowej z używanym narzędziem lub maszyną nie spowoduje odkształceń ani plam. Najważniejszy jest komfort korzystania, więc konstrukcja mebli jest przystosowana do trudnych warunków. Są one wykonywane z materiału odpornego na oddziaływanie różnych czynników.

Wyposażenie pomieszczeń, w których wykonywane są czynności z użyciem narzędzi, smarów, lakierów, farb i innych środków mogących wpływać na stan znajdujących się w nich mebli, musi mieć szczególne właściwości zgodne z przeznaczeniem. Wszystkie oferowane przez nas szafy garażowe zostały dobrane w taki sposób, aby zapewnić klientom najwyższy poziom jakości oraz bezpieczeństwa, ponieważ satysfakcja z udanych zakupów stanowi naszą najważniejszą wartość.

Parametry techniczne Szaf Garażowych:

1.   Waga szafy 200 kg.

2.   Pojemności ok. 5000 litrów.

3.   Stabilna konstrukcja.

4.   Dodatkowe wzmocnienie sztywności za pomocą stężeń krzyżowych.

5.   Utrzymująca obciążenie do 80 kg/półkę, cała konstrukcja do 500 kg.

6.   Stojąca na stalowych nogach wykonanych z kształtownika.

7.   Bezpieczny zamek w drzwiach z 2 kluczykami w komplecie.

8.   Klasyfikacja ogniowa powłoki lakieru.

9.   Stabilna podstawa wykonana z kształtownika o profilu 50x30 mm gr.2 mm

10. Możliwość kotwiczenia do podłogi.

11. Szafa dostarczana w dwóch elementach: szafka + stelaż dolny do samodzielnego skręcenia.

12. Wymiary całego zapakowanego wyrobu z paletą [wys. x szer. x gł.] - 1400mm x 2400mm x 940 mm


Waga stelaża: 45 kg
Waga szafki: 145 kg

 

 Szafki szkolne ubraniowe, najtaniej w polsce, szafa dla ucznia,SUL 32,SUL, 42, SUL 43, SUL 31 metalowa szafka bhp, do szkoły

Szafy garażowe to idealne rozwiązanie do parkingów podziemnych na miejsca postojowe. To praktyczne i nowoczesne rozwiązanie. Pozwala estetycznie, wygodnie i bezpiecznie zagospodarować wolną przestrzeń w obrębie miejsca parkingowego. Mieszkania w apartamentowcach i domach wielorodzinnych rzadko kiedy są wyposażone w dodatkowe piwnice i schowki. Szafki garażowe są rozwiązaniem tego problemu. To solidny, mocny i bardzo pojemny wyrób, w którym można przechować rzeczy obecne w każdym domu, a używane sporadycznie, tylko sezonowo, lub na które nie ma miejsca w mieszkaniu np. rowery, opony, foteliki samochodowe, wózki dziecięce, rolki, łyżwy, kaski i inny sprzęt sportowy i turystyczny, oleje czy narzędzia warsztatowe.


PALETA KOLORÓW:

 

PALETA KOLORÓW

 

Posiadamy bardzo duże stany magazynowe, towar dostarczamy na terenie całego kraju. 

 

Biuro obsługi klienta:

e-mail:   handlowy@profesmeb.pl

e-mail:  biuro@profesmeb.pl

 

Tel.kom. 503-513-333

Tel.kom. 503-513-550

Tel.kom. 500-484-240

Tel.kom. 516-463-483

tel. 61-623-22-83

fax. 61-623-24-77

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl